Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » El e veszik a garanciát? Ki e...

Csari Marci kérdése:

El e veszik a garanciát? Ki e cserélik? Vissza e adják a pénzt?

Figyelt kérdés

Szia@sztok! az lenne a kérdésem,hogy bevittem 3 napja gariba a tabom.. Bootloop ot kapott (amikor bekapcsolom csak a logo t adja és ez megy még csontra lemerül) azt szeretném megkérdezni ,hogy meg e tudják csináni illetve,hogy el e veszik a garit?? vagy esetleg adnak újat,levásárolhatom?

ROOT olva van sajnos,de van ahol azt írják elveszik a garancia,van ahol nem. Köszi előre is.



2014. febr. 7. 20:28
 1/7 Tengor ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg a szervizt!
2014. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
TESCO ba vettem a készüléket,így nemtudom :) de köszönöm
2014. febr. 7. 21:36
 3/7 anonim válasza:
53%

Ha rootolás előtt csináltál egy teljes mentést a memóriáról, és azzal visszaállítod a rootolás előtti állapotot, akkor él a garancia. De ha három napon belül voltál, akkor rögtön kapnod kellett volna egy cseregépet vagy a pénzt vissza.


Ám ha olyan "szakértelemmel" kezeled a tabletedet, mint ahogy a magyar nyelvet, akkor nem csodálom, hogy kipurcant a gép.


Ajánlatom:


El veszik-e

Ki cserélik-e

Vissza adják-e

meg tudják-e csinálni

el veszik-e a garit

ROOT-olva


Már ne haragudj a kukacoskodásért!

2014. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Logopédusnál voltál már? Egyáltalán hány osztályt végeztél, hogy alig lehet érteni, mit kérdezel?

Ha belepiszkáltál, rootoltad, azért fagyott le, garancia máris ugrott. Fizethetsz egy kalap pénzt, ha ugyan van miből. Egyáltalán, új tabot vagy telefont minek kell rootolni?

2014. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én rootoltan küldtem vissza a Navont.

Megcsinálták garanciában.

2014. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves #5-ös, szecsernyéd volt!
2014. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Khmm. 14 éves vagyok,így nem végeztem még semmilyen iskolát. telefonról küldtem a kérdést,és nem vettem észre!

Gondolom te tökéletes vagy és mindent hibátlanul oldasz meg.Sajna én nem ilyen vagyok. Logopédus?!??!!?!?!?

Hallottál már engem beszélni? Nem hiszem.kösz azért a válaszokat,akik segíteni próbáltak. MAGYARORSZÁG,ÉN ÍGY SZERETLEK :DDD

2014. febr. 21. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!