Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha Google Play-en vásároltam...

Ha Google Play-en vásároltam (pénzt fizettem) egy alkalmazást, de azt egy időre le kell törölnöm, másodszori letöltésnél is ki kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Erről a hivatalos oldalon csak egy mondat van, ami ezt mondja, de félek, hogy még egyszer kell-e fizetnem. (itt az első mondatban írja: [link] )

2014. febr. 7. 12:27
 1/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

A gogle megjegyzi, melyik felhasználó, milyen eszközre vette meg. Oda simán újra tudod tölteni.

De miért nem csinálsz egy backupot titaniummal vagy hasonló backup progival? Akkor visszarakod és kész, nem kell újra letölteni.

2014. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem értek ilyenekhez, Egyszerű használni?
2014. febr. 7. 12:36
 3/9 Wadmalac ***** válasza:

Eléggé.

Angol nyelvű, de egyszerű.

Backup apps

Backup sms

Backup contacts stb.

Aztán ha vissza akarod hozni, ugyanaz minden, csak restore.

2014. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És így a mentések megmaradnak?
2014. febr. 7. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért jó ezt használni ha kellenek az alkalmazás adatai pl. játékmentések. De rootolt telefon kell hozzá.
2014. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wadmalac ***** válasza:
100%
Ott van még a super backup is, freeware és nem kell root.
2014. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Tab 2 7.0-m van
2014. febr. 7. 14:44
 8/9 Wadmalac ***** válasza:
Működni fog vele. Szedd le a playből.
2014. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyiszor töltöd le ingyen ahányszor csak akarod. Több eszközödre is letöltheted.
2014. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!