Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem túl jó minőségű az LCD...

Nem túl jó minőségű az LCD TV-m képe, hogyan tudnék javítani rajta?

Figyelt kérdés
Akitől vettem neki beltériről ment az adás és szép képe volt, itthon nekünk nincs beltérink, Invitelnél vagyunk egyébként. Van HDMI kábelem is, de semmire sem tudom csatlakoztatni. Nem értek ehhez, szóval örülnék az egyszerű fogalmazásnak. Köszönöm!
2014. febr. 4. 18:04
 1/7 Tengor ***** válasza:

A.) szolgáltatót váltasz

B.) veszel te is beltérit

C.) DVD-ről, USB-ről nézed a filmeket

2014. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy összekötöd a PC-vel HDMI kábellal.
2014. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első kilőve. Milyen beltéri jó hozzá?
2014. febr. 4. 18:12
 4/7 Osynho ***** válasza:
Amennyiben más forrással jó volt a tv képe, akkor nyilván a most használt forrás rossz minősége miatt nem jó a produkció. Ez esetben pedig a forráson kell javítani, értelemszerűen. :) Gondolom analóg kábel tv-d van most, ami nem jó minőségű, így nem is lesz jó a kép, amíg nem váltasz jobbra (digitális).
2014. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A HDMI-t jelenleg semmivel sem tudom összekötni, gondolom mert a sz.gépem meg a DVD lejátszóm sem mai darab. Egy beltéri biztos javít a képen, csak nem tudom melyik a jó.
2014. febr. 4. 20:06
 6/7 Osynho ***** válasza:
De mire akarod tenni a beltérit? :D Ha kábel tv-d van, akkor gagyi a jel és kész. Beltéri a digitális adások vételére való.
2014. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél mindigtévét.
2014. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!