Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az xbox 360 slim E-t összelehe...

Az xbox 360 slim E-t összelehet ezzel kötni a monitorrommal?

Figyelt kérdés
( [link] hd minőséget kitudja hozni?Mert nincs hdmi-s tv-m,ezért goldoltam erre mert elég ratyi a kép az rca av kábelen keresztű.Tényleg működe-e és átalakítja a hdmi jelet vga jellé?Mert erre azt írták nem jó mert nem alakítja át a jelet( [link]

2014. febr. 4. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi se változna. Jó képhez lapos tv kell.
2014. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig ezen az oldalon azt írják képes hd-ra: [link] kösz a választ.
2014. febr. 4. 12:32
 3/8 A kérdező kommentje:
2014. febr. 4. 12:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy még ezt néztem annyi hogy ezt még usb-ra kell kötni a feszültség ellátása miatt,ez se lenne jó?
2014. febr. 4. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha öreg képcsőves tvéd van akkor szúrhatsz rá te bármit.
2014. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az xbox-ot monitorra szeretném rákötni,mert az képes a HD minőségre ezért goldoltam ilyen hdmi to vga átalakítóra
2014. febr. 4. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondtad. Akkor jó lesz. Csak még a hangra kell kitalálnod valami mert az nem lesz.
2014. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerencsére van a slim e-n jack aljzat tehát az is kipipálva,köszi az infókat
2014. febr. 4. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!