Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meghalt a tabletem? Mindennel...

Csari Marci kérdése:

Meghalt a tabletem? Mindennel probálkoztam.

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a gondom,hogy telepítettem a tabletemre a Chainfire3D nevű programot(gyorsító) ugy ehhez kell a root,így rootoltam.. az a para,hogy ugye feltettem a program indításakor automatikusan ujraindul a tab.(régebben más készüléken telepítettem ezt,így nem lepődtem meg) de nekem sajna nem indult ujra.. csak a tabletem logo jat irja ki... szervízbe nem merem vinni,mert megvonják(szerintem) a garanciát (mert ugye még van rá több hónap is) próbáltam már mindennel.. mintha hibernálva lenne kb.. nem reagál semmire :( kérlek segítsetek!! kö$zönöm!

2014. febr. 1. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem írsz pontos típust, soha nem kapsz választ, mert ahány tablet, annyi módszer ugye....
2014. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyomd le egyszerre a bekapcsoló gombot és a hangerő le gombot, tartsd nyomva, míg bekapcsol a készülék. Elvileg a recovery menu fogad, itt a hangerő gombokkal tudsz navigálni. "Menj" a factory resetre, majd nyomd meg röviden a bekapcsoló gombot, majd megkérdezi, hogy biztos vagy-e a dolgodban, menj a yes-re, s ismét röviden a bekapcsoló gomb, aztán várj míg végbemegy a folyamat. Root-ot valszeg elveszted.

Az applikáció leírásában ezt ugye figyelmen kívül hagytad?

" For Froyo and Gingerbread ONLY. NOT COMPATIBLE with Honeycomb/Ice Cream Sandwich/Jelly Bean !!

!! Chainfire3D is for 1ghz+ devices only !!"

2014. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!