Miért dob ki az xbox live?

Figyelt kérdés
Mikor patchelni akarom a World of tanks-ot akkor patchalés közben kidob a live, de amikor véletlen sikerül is fel patchelnem akkor későn tőlt be a játék és valamikor ki is dob. Teszteltem a csatlakozást és egy felkiáltó jelet adott ki hogy gyenge a kapcsolat, pedig nem. Megpróbáltam az Xbox.com-on az összes segítő lehetőséget de egyik sem vált be. vezetékre is megpróbáltam kötni de úgy se jó. Mit tegyek? Talán a router-rel van a baj? Lekéne cserélnem?

#Xbox 360 #Xbox LIVE #Xbox live csatlakozás
2014. febr. 1. 19:25
 1/2 JulesM111 ***** válasza:

Csak a WoT-nál dob ki?

Nálam volt az a jelenség, hogy random jelleggel kivágott, én is néztem az xbox.com összes lehetöségét, de nem segített. Majd egy hirtelen ötlettöl vezérelve kilöttem a korábbi wifis beállítást, és voila müködik kábelen. Én kezdetben belöttem rajta a wifit, majd csatiztam inkább kábellel, és benne maradt az agyában a kavar a wifi miatt...

2014. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A w.o.t-ból meg a happy warsból is ki szokott dobni. Csak a w.o.t-ban ha patchelem és kidob akkor resumingol aztán előről kell kezdenem az egészet. De ha be is tölt késve dob be majdnem minden csatára. Más játéknál nincs semmi gond, csak ennél a kettőnél.
2014. febr. 2. 08:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!