Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy jobb féle konzol mennyibe...

Egy jobb féle konzol mennyibe megy manapság?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Melyikre gondoltál.


PS3

Xbox360

PS4

Xbox One

WII U

Ouya

Steam konzol

2014. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább PS v Xbox,de inkább az ára a lényeg meg a tudása..hogy ilyen játékokat elvigyen mint Battlefield,CoD stb.
2014. febr. 1. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:

A PS3 és az Xbox360 is minden játékot lag nélkül futtat főleg ha feltelepíted a HDD-re.

A multiplatform game-k szebbek xbox360-on és a konzol is olcsóbb mint a PS3-om.

Nekem mindkettő van de az Xbox360-at jobban szeretem.

Már 53.900Ft-ért kapsz 250GB Slim Xbox360-at vagy az "E" válaszd az újabb mint a "Slim".


[link]


[link]

2014. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod hogy PS3-at semmiképp?
2014. febr. 5. 06:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a multiplatform játékokat részesíted előnyben, ahogy írtad, akkor az Xbox360 a jó választás.
2014. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs nem te írtad ezt.

Szerintem próbáld ki mindkét konzolt, és az alapján dönts, vagy azt vedd ami barátaidnak ismerőseidnek is van hogy tudjatok együtt multizni, co-op játékokat tolni.

Nekem Xbox360 és PS3 is van de az Xbox-ot jobban szeretem mert Live számomra többet nyújt főleg a "cross game chat" miatt ami a PS3-nál nagyon hiányzik.

2014. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy furán hangzik de nekem 1 a fontos,hogy szakadás mentesen ,leállás nélkül is elvigyen pl egy Battlefieldet,CoD-ot,GTA-t(5.)
2014. febr. 5. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy ezek a játékok gond nélkül futnak az Xbox360-on, főleg ha a HDD-re vannak telepítve.

Az Xbox360-nál minden játékot fel tudsz 100%-ig, telepíteni, így az olvasó, csak addig működik, még át nem vált a konzol a HDD-re ez kb. 1perc, a telepítés 6-8 perc.

Jó játékot kívánok, a leendő konzolodhoz!

2014. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!