Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Android JB 4.2.2-es androidon...

Android JB 4.2.2-es androidon az segit hogy jobban vigye a jatekokat ha ezeket beallitom vagy nem fog segiteni? (tobb lent)

Figyelt kérdés

beallitasok->fejlesztoi lehetosegek:-GPU hasznalatanak kenyszeritese 2D rajzhoz

-4xMSAA kenyszeritese

-HW fedvények letiltása

és még az lenne a kerdesem hogy ezek kozul a kerdesek kozul melyik mire valo?melyiktol fog rosszabul futni a jatek es melyiktol jobban?



2014. jan. 31. 00:14
 1/2 anonim válasza:

Hali!


A "GPU használatának kényszerítése 2D rajzhoz" érdemes bekapcsolni, mivel sok esetben a proci helyett a GPU-t terhelik az alkalmazások/programok/játékok/stb., ezáltal folyékonyabb/gyorsabb lesz. A "4xMSAA" főleg a játékokban használatos élsimítást kényszeríti ki, (olyasmi, mint a PC játékoknál az anizotróp szűrés) szerintem ezt hagyd kikapcsolva, mert jobban terheli a rendszert, netalántán be is szaggat. A "HW fedvények tiltása"-ra én még nem jöttem rá, hogy pontosan mire való, egyesek szerint gyorsít, de jobban eszi az aksit, mások semmilyen változást nem tapasztalnak, szóval ezt nem tudom.


Remélem valamit tudtam segíteni.

2014. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ sokat segitettél,ment a zöld kéz :D
2014. febr. 2. 02:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!