Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy telepítsem fel Androidra...

Hogy telepítsem fel Androidra a játékot? (OBB fájl)

Figyelt kérdés

Asus MemoPad Me172V tabletem van.

Tegnap letöltöttem a Modern Combat 4-et, és bemásoltam a "com.gameloft..." mappát az sdcard/Android/OBB mappába.

A "com.gameloft..." mappában a 1,78 GB-os OBB fájl mellé bemásoltam a 19 MB-os apk telepítőt.

Feltelepítettem a tabletre, alk.infónál 1,78 GB-ot ír, tehát az OBB-ből telepítette, mégsem indul el.

Elindítom, bejön a Gameloft kezdőkép, majd a Modern Combat háttér, ahol már kéri az internetkapcsolatot,hogy le tudja tölteni a játék hiányzó részeit, pedig fel van telepítve a játék az OBB-vel.

Egyébként más játéknál is volt már így, de pl. a Wonder Zoo, és az Asphalt 8 ment rajta, pedig az is OBB-s volt, és azokat úgy csináltam, ahogy fentebb írtam.

Ez mitől lehet?

És mit csináljak, hogy mégis fel tudjam telepíteni?


2014. jan. 28. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd meg valahonnan máshonnan, ahol fel is van törve.

Azért csinálja, mert érzékeli hogy nem volt még neten a játék, és az XAPK aktiválást mindenképpen meg akarja csinálni, akár van adat, akár nincs.

2014. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!