Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Playstation 3-at vegyek?

Milyen Playstation 3-at vegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég elkezdtem gondolkodni hogy veszek egy Playstation 3-at, ám a problémám az, hogy nem tudom hány gigásat érdemes venni. Lényegében csak játszani használnám, flashelni nem szeretném. Szeretnék Psn előfizetést az ingyen letölthető játékok miatt de sajnos nem vagyok tisztába azok hely igényével.

2014. jan. 27. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát lássuk:

500gb ps3 kell neked akkor (12gb amiből te elérsz 9gb-t) nem elég semmire főleg psn+ mellet.

2014. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen először én is erre gondoltam, csak amikor elkezdtem nézni hogy hány gigásak vannak elégé széles választékot találtam, ugyebár 40gbtól egészen 320ig van lehetőség. Amelyek ugyebár arányosan olcsóbbak és nem szeretnék több pénz kiadni mint amennyit tényleg tényleg ki is használnék. Ezért szeretném tudni hogy egy psn-ről letölthető játékok mennyi helyet szoktak igényleni?
2014. jan. 28. 10:34
 3/9 anonim ***** válasza:

40gb 60gb 80gb (Fat gépek) ne vegyél mert sárga ledesek lehetnek...

Illetve játékok mérete:

Pl: cod játékok átlaga 6-8-10gb

de pl egy Metal gear rising 23gb

Szal átlag játék olyan 0-10gb között mozog (átlag olyan 5-6gb)

De vedd azt is számításba hogy hibába szeded így le hogy nem lesz lemezed de a játékból is telepíteni kell (nem minden játéknál ez is eltérő)

Pl gta5 foglal mondjuk x gb-t illetve 10gb ot telepíteni kell.


De ha nem tetszik a superslim akkor vegyél egy 2000res slimet vagy 3000rest használtan.

És bővítsd később

2014. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, de az hogy 0-10 giga között mozog egy játék ezt úgy érted hogy bolti változat telepítve? És ha mondjuk felteszek egy játékok és letörlöm a mentéseket is törli vagy az csak opcionális?. Mondjuk személy szerint engem, mint ahogy soroltad, a nagyobb nevek érdekelnek mint,GTA V,BF3-4,AC sorozat, Last of us, Heavy Rain, Silent hill, Killzone stb. Persze amelyik olyan az csak bolti verzióból lenne meg és ha kell akkor muszáj lenne telepíteni. Ezért arra vagyok kiváncsi hogy egy 120-160gigás meg felelne-e nekem?
2014. jan. 28. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:

szal gta 5 hiába szeded le psnről a full játékot ami xgb ha elindítod akkor is telepíteni kell a 10gbt.

Ha nem raksz fel rá egyszerre mondjuk 20db játékot akkor 160gb is elég (Bár legalább 320gb vagy 500gb sem ártana)

2014. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én maximum 2-3 játékkal játszanék rajta egy egyidejűleg Pl: Gta V, BF3. De ha letörölök egy játékok akkor a mentések meg maradnak vagy azok is törlődnek?
2014. jan. 28. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az máshol van, tehát megmaradnak.
2014. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TaKy99 ***** válasza:

Mivel írtad, hogy szeretnél PS Plus előfizetést is, Akkolr azt kell mondanom, hogy a 160-as is kevés lesz!


Hiába szeretnél egyszerre csak 2-3 játékkal játszani, Ez a valóságban úgy néz majd ki, hogy mivel a PS Plus évente 25-+35 PS3 játékot ad, és a letöltögetés telepítés azért egy időigényes dolog, majd nem akarsz letörölni sok félbehagyott játékot... ezért egy idő után kevés lesz a helyed. Ez saját tapasztalat, gyári 160-nal kezdtem, majd cseréltem egy elfekvő 250-re és most egy 1TB-s HDD van bent. Már pl csak azért is, mert pl Uncharted 3 ugye ami még mindig PS plus tartalom letöltve 40GB, és kell neki még további szabad 50GB, hogy tudja hova telepíteni. Azaz ha az U3-at szeretnéd a PS+-ból telepíteni akkor a 160-as HDD-ból 90GB szabad hely kell... (Na amikor ez megjelent akkor cseréltem a 250-est 1TB-re)

Lényeg a lényeg, ha PS+ is szeretnél akkor minimum a 250-es, de jobban jársz egy 500-assal.

2014. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Remélem nem sokára vehetek egyet.
2014. jan. 29. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!