Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi éri meg jobban? Egy ps3...

Mi éri meg jobban? Egy ps3 használtan 40000ért nagyszerű állapotban vagy pedig egy új xbox 50000ért?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 15:02
 1/6 anonim válasza:
Messze A PS3.
2014. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel a garancia akkor a PS3 + attól is függ hogy az exclusive-ok érdekelnek vagy a multiplatform játékok mert azok Xbox360 szebbek.

Nekem van mindkét konzol, az apró hibáik ellenére szeretem mindkettőt, bár az Xbox360-at jobban.

2014. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Xboxot egyertelmu..garancia plusz van olyan jo mint a ps..ne hallgass a lehurrogokra akik fikazzak a boxot..semmiben nem marad el a ps3tol nekem is megvan mind a 2konzol Xbox 1eve ps3 fel eve tobb exkluziv jatek van ps3ra de a fele hulladek tehat ugyan ott vagy.

Egy vadi uj gep jobban megeri

2014. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3# Lehet nem tetszenek de hagyd már abba ezt a fele hulladékot.

Izlések és pofonok de azért nem hulladékok.

2014. jan. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3#.Igazad van nekem két éve van meg a PS3, az Xbox360 több mint öt éve, és kb. egy kezemen fel tudom sorolni azokat az exclusive játékokat amik a PS3-ra jöttek, és azt mondom hogy jók, a többi gyerekeknek való én pénzt nem adnék értük.
2014. jan. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3# mesélj még a hulladék ps3 exkluzívokról :D

10x több és jobb exkluzív van ps3ra mint xboxra...

Hol lesz az xboxodra a:

- Guided fate paradox?

- Disgaea 3 4 DS?

- Sengoku Basara 3 - 4?

- Ryu ga gotoku sorozat?

- Tales of sorozat?

Nem kell olyan játékokat nézni ami a vízcsapból is folyik... én már csupán ezek a játékok miatt is vettem ps3 at és semmit nem bántam meg...

[max a bayonettát mivel az jobban néz ki xboxon]


Kérdező:

Én is használtan vettem ps3at lassan 1 éve de semmi baja nincs... arra figyelj, hogy ne fat gépet vegyél mert azoknál kijöhet a sárga led...

2014. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!