Új RGH-ás Xbox 360 Slim használata?

Figyelt kérdés
Egy közel 40 éves anyuka vagyok, a fiaim nemrég kaptak ajándékba egy 250 Gb os xbox 360 slimet, amin megvan már csinálva ez az RGH... Nem cinikus válaszokra van szükségem hanem egy kis segítségre, azzal kapcsolatosan hogy, hogyan tudom használni ezt a gépet, vagyis hogyan kell úgy felrakni a letöltött játékokat hogy müködjenek is? azt már tudom hogy 2 fórmátum van az ISO és a GOD. Kérlek segitsetek abban hogy használni tudjam. Köszönök bármilyen segitséget!

2014. jan. 25. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

több lehetőség is van.

Minden játék GOD-ban kell. Ha nem abban jön le akkor az isotogod nevű programmal át lehet alakítani

A god formátumú játék egy mappa gyakorlatilag számokkal.

ha az xbox belső tárhelyére akartok játékot tenni akkor egy külső merevlemezt csatlakoztatása után van egy File Manager. Ott kell a számos mappát átmásolni a HDD/content/0000000000 mappába

Tehát. Egyik oldalon kikeresed a 0000000000 mappát, másikon a játék mappája ami pl A4BBOOL25

ezt másold át szépen egyik oldalról a másikra.


másik lehetőség, hogy van egy külső vinyód, és ott kinevezel egy mappát amiben benne van a játék god formátumban

A mappa neve ne tartalmazzon szóközt, ékezetes betűt.

Az xbox beállításainál meg lehet adni elérési utakat hol talál játékot. Oda be kell tallózni a mappát.


Kb ennyi.

2014. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!