Legjobb laptop 100. 000 ig?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy minnél erősebb legyen a procija, és lehetőségekhez mérten minnél könnyebb, és vékonyabb.

2014. jan. 24. 12:04
 1/4 anonim válasza:
samsung
2014. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj. Cég adja el, és a srácok vállalnak rá 6 hónap garanciát, amit be is lehet vasalni rajtuk. Annyi a hátulütő, hogy idegen karakteres a billentyűzete. Viszont kétségkívül ez (és az ilyen garis üzleti gépek) a legjobb vétel egy százasból.

2014. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 én is ilyesmit akartam mutatni :)

Ennyiért használt üzletit vegyél!

2014. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van, és az i7 620m még a következő 4-5 évben elég lesz a windows alá, meg office-ra, meg lightosabb tervezőszoftverek alá.


Nekem egy t420-am van, 5 ropiból rakathattam volna bele magyar bill.-t, de mivel vakon gépelek 20 éve, meg 5000-ből megkajálok 10x a melóhelyen :) , inkább használom német karakteres bill.-el.

2014. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!