Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Minek akad a samsung galaxy...

Papaiistvan76 kérdése:

Minek akad a samsung galaxy tab 3 man a játékok subawaj surfers meg frut ninja meg jesmi és a tab 2 tn meg nem pedig az tab 2 tön csak 1ghz progivan duplamagos a tab 3man meg 1,2 ghz duplamag?

Figyelt kérdés
...............
2014. jan. 21. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Újabb rendszer, nagyobb hardware igény. Bár azt mondják, hogy az új droid már gyenge telók is fut.

Azt hagyj kérdezzem meg, hogy az emberek miért várnak csodát egy droidos készüléktől, mikor minden 10. kérdés arról szól itt miért akadt, meg lefagy.

1.5 éves ipadem van, és KOTOR-r játszok rajta akadásmentes, de bármelyik legújabb játékot elviszi.

Volt droidos tabletem nem is a legolcsóbb, de 4 hónap után elakadt vettem egy ipadet. Azóta boldog vagyok.

2014. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!