Vettem egy Ps3-at és van ingyen 14 nap psn+ előfizetés, de hogyan tudom aktiválni bankkártya nélkül?

Figyelt kérdés
Van bankkártyám, csak épp nem fogadja el valamiért. Mit tegyek?

2014. jan. 18. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
PS Store-nál ott van valami olyasmi, hogy redeem card, oda kell beírnod a kódot amit kaptál.
2014. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem kaptam kódot, csak rá kell menni hogy "Subscribe" ott meg kiírja hogy adjam meg a bankkártyám adatait amit nem fogad el, gondolom azért mert Maestro bankkártyám van. Ki lehet valahogy kerülni a kártya adatok megadását?
2014. jan. 18. 21:37
 3/8 TaKy99 ***** válasza:
A Store 14 nap free feltéte egy érvényes bankkártya regisztrálása. Mivel alapértelmezett beállítás az automatikus hosszabbítás. Azaz a 15. napon automatikusan beterheli az 1 hónapos előfizetés árát. Hacsak ki nem kapcsolod.
2014. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
És hogyan kell kikapcsolni?
2014. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2


Gondolom nem magyar Store-ra vagy regisztrálva, mert tudtommal azon nincs 14 napos ingyenes PS+, máshol meg nem fogadják el a magyar bankkártyát.

2014. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TaKy99 ***** válasza:

#5: Rosszul tudod, mert van.

[link]


Kérdező: Nem minden bankkártyát fogad el. Ha Magyar PS Plus-ra próbálsz regisztrálni, akkor a Magyar Ügyfélszolgálatnál érdeklődhetsz a hiba megoldásáról.

[link]


Bár szerintem egy vicc az ÜFSZ, úgyhogy vigyázz, nehogy pofán röhögd a srácot.

2014. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TaKy99 ***** válasza:

#4: [link]


"Az automatikus megújítás kikapcsolásához kövesd ezeket a lépéseket:


- Az XMB rendszeren belül menj a (PlayStation Network) menüpontba.

- Nyomd meg az X gombot, és görgess az (Account Management) menüponthoz.

- Nyomd meg az X gombot, és görgess a (Transaction Management) menüponthoz.

- Nyomd meg az X gombot, és görgess a (Services List) menüponthoz.

- Válaszd ki azt a szolgáltatást, amelyet nem szeretnél automatikusan megújítani, és nyomd meg az X gombot.

- Jelöld ki a "Subscription" névvel ellátott menüpontot, és nyomd meg az X gombot.

- A “Cancel Automatic Renewal” opció a képernyő legalján található. Nyomd meg az X gombot a kontrollereden, hogy megszüntesd az előfizetés megújítását."

2014. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6


Akkor rosszul tudtam. Sony ugyfelszolgalat meg tenyleg egy vicc, hiresen rossz. Bar jobb, mint par evvel ezelott, de meg mindig van hova fejlodni.

2014. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!