Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol vehetem meg legolcsóbban...

Hol vehetem meg legolcsóbban az új Google Nexus 7 II.2013-as kiadását?

Figyelt kérdés

Ha tudsz szerezni 50-60eFt körül akkor az már jó nekem. ;)

A lényeg hogy új legyen, teljes dobozos változat, akár külföldről is jöhet.



2014. jan. 16. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt 55k lenne, de nincs raktáron:

[link]


Illetve fogalmam sincs van-e szállítási díj, játékokra tudom, hogy nincs, de egy tablet azért csak másabb.

2014. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közbe megnéztem, elméletileg 3 font (~1k ft) lenne a szállítás.
2014. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) remélem mihamarabb érkezik még belőle és megtudom rendelni.
2014. jan. 17. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ezen az oldalon van ennyiért, az azt jelenti, hogy más brit oldalon is kéne lennie hasonló áron. És a legtöbb brit áruház szállít egész Európába, elég olcsón is, szóval ha nagyon sürgős akkor még kicsit kutakodj, és lehet találsz egy helyet ahol van raktáron.
2014. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvettem a nexust :)) megfelelőnek találtam az első komentben talált árat és boltot,így ma megvettem,mert ismét van raktáron ;) már alig várom, hogy megérkezzen!
2014. jan. 17. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért tényleg jó árban van, ha 2012-es Nexus-omat el tudnám adni most én is vennék egyet.
2014. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!