PS3 PSN account jelszó?

Figyelt kérdés
Kaptam egy PS3-mat és akitől kaptam az direkt benne hagyta profilját mert sok játékot vett PSN Store-ból sok DLC stb és szeretnék rakni új HDD-t a PS3-ba de kérdeztem jelszót akitől kaptam és azt mondta már nem tudja 3 fiók van benne 3 más fajta jelszóval de bevan kapcsolva hogy megjegyezze de nem mutassa ki. Valahogy megtudom tudni nézni mi a jelszó? Mert addig nem akarok új HDD-rakni bele..

2014. jan. 13. 03:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. PS3-on belül meg tudod változtatni a jelszót, de kérdezi hozzá a régit is.
2014. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TaKy99 ***** válasza:

Egy módon tudhatod meg, ha neked, vagy az előző tulajnak még van hozzáférésetek az acchoz kapcsolt e-mail címekhez, mert akkor

A [link] -on, jobb felül a Sign in-re kattintva, majd ott a Forgot your Password? -re kattintva, meg kell adni az e-mail címet, a beállított születési dátumot, és akkor elküld az e-mail címre egy linket, ahol meg tudsz adni egy új jelszót.


Ha nincs hozzáférés az email címekhez, vagy nem tudjátok a beállított születési dátumot, akkor sajna csak reménykedhetsz, hogy nem romlik el a hdd vagy a konzol, a HDD cserét meg felejtsd el.

2014. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!