Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung smart TV tényleg csak...

Rózsa Noémi kérdése:

Samsung smart TV tényleg csak samsung webkamerával kompatibilis? Mással nem próbáltátok? S a facebook chat másnak sem működik rajta? Még a kezdőoldal sem jön be.

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 10:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ezt már próbáltam, működött, de sokkal bonyolultabb oda jutni, mint az fb alkalmazásból. Sz@r, hogy egy ilyen tévén többek közt, ez sem működik. Őszintén megmondva csalódott vagyok, nem vártam, hogy űrhajóként is működjön a tévé, de azt elvártam volna, hogy ami rajta van, s amiért elkérték a (számomra) nem kevés pénzt, az működjön rajta.

Neked viszont nagyon köszönöm a segítséget! Ha esetleg később is segítségre szorulnék, írhatok privit?

2014. jan. 15. 10:45
 12/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, ha tudok, -segítek!
2014. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Még annyit, -anélkül, hogy védemén a Samsungot, mint gyártót.

Ez ugyanis nem a TV hibája, hanem a felhasznált szoftveré, amihez nem sok köze van a Samsungnak, bár kereshetnének alkalmasabb szoftverbeszállítót is.

2014. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de pont azért mert a Samsung az NÉV, kellene, hogy megválogassák kivel dolgoznak. Így van egy funkció illetve több (skype, PIP) ami nem működik, holott én kimondottan ezért vásároltam ezt a tévét. Egyébként Samsung ellenes vagyok (lol) bármi mást vettem volna csak ezt nem. Nem jobb, mint bármelyik más gyártó a piacon, csak agyon van reklámozva, s ezáltal az ára is magasabb. De kénytelen voltam ezt a márkát venni, mert egyszerűen 10 tévéből 7 Samsung volt az Euronics polcán. Nem volt más választásom.
2014. jan. 16. 20:03
 15/18 anonim ***** válasza:

Sajtát tapasztalat:

Ez a Smart funkció nagy vakítás, én nagyot csalódtam benne.

Iszonyatosan korlátozott rajta minden funkció, és rendkívül lassú is (10-20 másodperceket kell várni hogy elinduljon egy app).

A web-browser is nagyon lassú, sőt még a SMART funkción kívüli képnéző is lassú.

2014. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is ez a tapasztalatom. Ahogy elnézem a műsorújságon és pendrive-ról filmnézésen kívül nem fogok nagyon mást használni. Talán még a youtube-ot.
2014. jan. 29. 19:35
 17/18 anonim válasza:
Kérdeztétek, hogy van e olcsóbb megoldás a gyári 25 ezer körüli kameránál a SMART tv-knél, és én kitaláltam egy olyat, hogy egy laptop vagy egy asztali gép kameráját a tv fölé igazítod, ahogy neked tetszik és a gép videó és hang kimenetét rákötöd a tv-re és a kép+hang a tv-n fog szólni a gép kameráján át meg látnak és hallanak téged :) ez akkor olcsó ha van számítógéped és így kikerülhető maga a SMART tv Skype funkciója, más megoldást még sajnos nem találtam, remélem segítettem valamit :)
2015. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 homo ludensz ***** válasza:

Időközben vettem egy hozzávaló kamerát talán már egy éve is van és a TV. bekapcsolásakor automatikusan kiírja fent hogy beléptem a skype-be. Néhányszor beszéltem így az ismerősökkel de szerintük a PC.-n keresztül sokkal közvetlenebb.

Újdonság volt az ágyból bejelentkezni számomra(a nappaliban van az ágyam) de épp oly keveset használom mint a TV. 3D-s lehetőségét.

2015. dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!