Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Talán mégis jó lehet az AUNA?

Tamás-pc kérdése:

Talán mégis jó lehet az AUNA?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a következő linkkben találtok egy Auna hangfalpárat:

[link]

Sokan már előző kérdésekre ami ugyakben ugyanogy Aunaról volt szó, eléggé le lett húzva...

Gondolom ez a pár 87ezerért nem lesz 3000w os, nemis kívánom, hogy annyi legyen...

De szerintetek megvan 2x250w?

Nem olcsó*** végfokkal hanjtanám, hanem egy Soundking AA1000J-vel, tapasztalataim szerint a skytec és ibiza végfokok gyengék mint a harmat..

A másik kérdés pedig az, hogy jól szólna-e?



2014. jan. 8. 05:37
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Én nem ajánlom neked ezt az auna márkát, pedig csak ránéztem a dobozokra:

Piezó magas fillérekért, a dobozra 23kg van írva, hirdetésben 28kg mégis mennyi ki hazudik nagyobbat, ez vonatkozik az érzékenységre és a terhelhetőségre is.


Nézz meg egy R-4oo -as hangfalat majdnem 50 kg. Benne van az anyag nem mit ezekben a dobozokban.

Auna:

[link]


Reflex:

[link]


Ha teheted kerüld messzire ezt a gagyi auna cuccokat, nézegess reflex mega R3oo -at akár használtan is ehhez a soundking végfokhoz.

2014. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Így ahogy elnézem tényleg nem azt kéne venni, ha az van 3000W akkor felvágom az ereimet o.O

És egyépként max 50ezres darabáron nem tudsz 2x38cm es hangfalakról linket küldeni?

2014. jan. 9. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Újonnan max ezt találtam:

[link]


Használtan:

[link]


Milyen végfokkal lesz hajtva és mekkora helységben ?

2014. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kültérre, ezért lenne szükségem 2x38cm mélyel rendelkező ládára
2014. jan. 10. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz sokkal jobb mélyben a dupla 38-assal. Mindenképp 2db top láda + alá kimondottan mély-láda inkább. Viszont így szükséged lesz még 1 végfokra. :Ss


Ezeket találtam még :


[link]


[link]

2014. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket a 615-ösön gondolkodom mert jobb amit először kinéztem az Auna helyett mivel ez 4 Ohmos tehát jobban tudom használni is, igaz drágább és a "RÁÍRT" watt is kevesebb, de ez kedvezőbb lehet, köszönöm még egyszer, a kapcsolatot ezenkívül feltudnánk venni valahol?
2014. jan. 11. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!