Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asztali PC bekapcsol, de néha...

Mrhadam kérdése:

Asztali PC bekapcsol, de néha nem küld jelet a monitornak, miért?

Figyelt kérdés
Fél év után újra összeraktam a számítógépem egy ujabb, kisebb házba. Tápegység azelőtt is gyengélkedett, vettem bele plusszba 1Gb ramot. Bekapcsoláskor elindult a gép rendben. Másnap már bekapcsolt de nem küld jelet a monitornak, alaplapi videokártya van csak. Azóta kétszer sikerült rendesen elinditanom, mi lehet a probléma?
2014. jan. 7. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

"Tápegység azelőtt is gyengélkedett, vettem bele plusszba 1Gb ramot."


Nem sok logikát látok amit leírsz, de a jelenséget akár egy hibás kábel is okozhatja. Szedd szét darabokra, és gondosan rakd ujra össze.

2014. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a gèp elindul, de kèp nincs, akkor: 1. kimozdult (nem jòl èrintkezik) a videokártya. 2. Ha a vga kártya jòl èrintkezik (vagy integrált videovezèrlő van) akkor lehet, hogy a monitor kábele hibás, rosszul èrintkezik.
2014. jan. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!