Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudna- e vki cracket küldeni...

Tudna- e vki cracket küldeni a Sims 3-hot? Mert amit leszedtem netről azokkal nem tudom mit kell csinálni, mert nem megy a játék azokkal se. V lécci segítssetek.

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
vedd meg a boltba eredetibe ... a másolt játékok törvénybe ütköznek
2009. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sztem nem !!!! Mivel magán célra töltöm le, ezért teljesen legális!!
2009. nov. 30. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon rosszul tudod, gondolkodj már mielőtt kérdezel/kommentelsz. Letöltötted, nem fizettél érte. Ez ütközik törvénybe, tök mindegy, hogy csak te használod, vagy más is, és ha legközelebb ilyeneket állítasz, akkor először nézz utána. A crackről meg annyit, hogy ha már ekkora letöltő virtuóz király vagy, akkor csak megtalálod. Ez alapvetően egy kérdésekkel foglalkozó oldal, nem torrent tracker vagy ilyesmi, nagyon rossz helyen keresgélsz.
2009. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Asszed, hogy mivel csak te használod a windowst, akkor legális? Szted mért jelenik meg az a kis ablak indításkor? Elárulom, hogy te hülye vagy!
2009. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!