Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A számítógépem össze van...

Tomix94 kérdése:

A számítógépem össze van dugva a monitorral, de amikor bekapcsolom a szgépet, a monitor azt írja ki, hogy "no signal detected". Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Egyszerűen bekapcsoltam a gépet, de a monitor...

#monitor hiba #no signal detected #öszzevandugvaagéppel
2014. jan. 5. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs jel. Nézd meg, nem lazult ki véletlenül a kábel? Mind a két végén ellenőrizd, én is jártam már így.
2014. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs kilazulva. Többször is ellenőriztem.
2014. jan. 5. 17:59
 3/9 anonim válasza:
Szia! Esetleg ha a monitor új akkor ne feled a hozzá kapott cd-t feltelepíteni a számítógépre. A monitornak vannak beállításai. A monitor gombjai segítségével menj a beállításokra és ott keresd ki azt a beállítást, hogy milyen kábelt érzékeljen. Tehát: HDMI, DVI, stb... Ha ez nem segített akkor nyugodtan írj. Azért remélem, hogy tudtam segíteni.
2014. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csatlakoztasd másik géphez a monitort, lehet, hogy kuka. Vehetsz másikat.

Ha a másik géppel működik, akkor a géped hardverhibás.

[link]

2014. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
videókártya hiba lessz..próbálj szerezni egy másikat és azzal probald ki..ha nem megy akk vehetsz ùj videókarit..de okozhatja még a procid is ha nem megfelelően működik..
2014. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: cd-t feltelepítettem korábban. A gombjaival a dvi bementen voltam mert azzal használom, de így sem működött.

4. válAszoló:próbáltam másik géppel úgy müködött.

5. válaszoló: remélem nem hardveres probléma, de még garanciális, iPonnál vettem. Ha mondjuk a vga romlott el azt ingyen kicserélik?

2014. jan. 5. 18:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Hardveres hiba, táp vagy VGA. Ha garanciás, akkor ingyen kell javítania a cégnek.
2014. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Esetleg próbáltad azt a gépet más monitorra rá csatlakoztatni? Amúgy meg ha baja van akkor megcsinálják ne aggódj! :)
2014. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oks köszi mindenkinek!
2014. jan. 6. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!