Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tápegységet/adaptert...

Milyen tápegységet/adaptert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Vettem adapter nélkül egy Karcher MC 6570-es hifit, és az van az aljára írva, hogy 12V 5A, és max 90W. Próbáltam számítógép tápegységgel meghajtani, de csak felvillan minden, utána nem reagál semmire, csak a háttérvilágítás működik. Mintha nem lenne elég szufla. Tud valaki javasolni esetleg adaptert, vagy adatokat adni, hogy mit is keressek? Milyen paraméterekkel rendelkező tápot, vagy adaptert?

Link a HIFI-ről: [link]



2014. jan. 4. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

az, hogy 12V-azt jelenti, hogy a hifid 12VDC-azaz 12Volt egyenárammal üzemel. az 5A az áramfelvétele, azaz 5Amper, ebből jön hogy a teljesítménye a trafó miatt 12*5=60VA(Watt)

a max90W, amit szökőévente egyszer elér az eméleti csúcs, neked egy 12volt DC 5 amperes transzformátor kell, nem kapcsoló üzemű táp, mint a PC táp

Üdv

2014. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót, pont ilyen választ reméltem :D
2014. jan. 4. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!