Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megoldható hogy a hifi mp3-at...

Megoldható hogy a hifi mp3-at játszon?

Figyelt kérdés

[link]

ilyen típúsu hifim van és szeretném rajta lejátszani a saját zenéimet, audio cd-t viszi, mp3-at nem. de van rajta egy kis mp3 felirat a képernyőn ahol az időt\effekteket stb-t is kiírja. vinné valahogy az mp3-at, vagy hozzá lehet kapcsolni a szgéphez?



2014. jan. 3. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van rajta AUX bemenet akkor minden gond nélkül rátudod kötni a gépre, és géen keresztül lejátszani az mp3-at... első kérdésedre nem tudom a választ
2014. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ahhoz milyen kell? fehér-piros jack véggel?
2014. jan. 3. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Erről a képről mit lehet látni. Legalább ideírtad volna a típusát. Ha cd lejátszója nem tud mp3 at lejátszni akkor hiába próbálkozol vele. A hangkártyád kimenetét ennek a bemenetére kell kötni ha van rajta ilyen és akkor a gépedről kijövő hangot erősíti és az fog szólni a hangszóróin.
2014. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a típusa sony MHC-RG22, cd-ről nem visz mp3-at, de a kijelzőn ott van az mp3 felirat ezért is kérdeztem
2014. jan. 5. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az a felirat. Lehet hogy egy másik típus tud mp3 at is lejátszani és mindkettőbe azonos kijelzőt szereltek. Gondolom az az mp3 nem világít.

Ez nem tud lejátszani mp3 cdt csk audio cdt. Van rajta hang bemenet elöl az alsó kettő. Tévét videót asztali dvdt rá rá lejhet kötni, a számítógépet nem mert azon nincsen ilyen kimenet. Az asztali dvd lejátszó viszi az mp3 at is.

Azt kell rákötni és szólni fog.

2014. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!