Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az xbox classic hoz joysztik...

F.jános kérdése:

Az xbox classic hoz joysztik drága? és xbox classic-ra lehet tenniolyan játékokat ami xbox 360 on lehet játszani?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát Jancsikám "xbox classic-ra"nem lehet tenni olyat.A "joysztik"meg olyan három-négyezer.Drága?
2014. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okés köszi de szerintem az xbox classic vagy a ps2 éri meg jobban?
2014. jan. 2. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:

PS2 de nem értem minek akarsz már ilyen régi konzolt.

Sokan már Xbox 360-at sem akarnak.

Inkább arra gyűjtsél és vegyél egy használtat.

2014. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kb 10 ezrem van és kb anyiért vagy egy kicsit többet adnék azért
2014. jan. 3. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát Jancsikám mit tízezerért?
2014. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Üdv kis pénzért én a ps2 ajánlom elég sok játék van rá több mint classicra mind a 2-töböl van itthol egy pár db és több minden a ps2-tő mellet szól ha megadja magát a lézer elég egy módolt kártya és mehet tovább a játék usb-röl de csak akkor ha 9xxx-allati ha box ban behal az olvasó vagy a hdd akkor már csak a javitás marad és addig csak bámulod a gépet igaz nem nehéz készíteni egy új hdd ha mondjuk 1.6-alati a gép de ha 1.6-os akkor már csak a csipp marad ami megint + pénz.(ps2 utn gy joy 1800ft)(box után gy joy 2700ft)
2014. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!