Luna Lovel kérdése:

Help! Van egy kis fölös pénzem, mit ajánlotok, XBOX 360 vagy XBOX One?

Figyelt kérdés
XBOX 360-hoz ott van a kinect meg egy csomó játék, viszont mégiscsak régebbi mint az XBOX One... Ahhoz úgy tudom nem igazán van még játék. Szóval melyiket lenne érdemesebb megvenni?

2014. jan. 2. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Xbox one hoz is van kamera :D amúgy meg k* rva mindegy hogy nincsen még rá játék.. Mivel hogy most jött ki ezért ne is várd. Az meg elégg buta dolog lenne ha egy előző generációt vennél meg. Szóval vegyél ps4 et mert az xbox one olyan sz* r ahogy van. Sőt drágább is és még a live ért is kell fizetni. A ps4 en ingyenes és rengeteg ingyen játék jön ki rá. Ez most a ps3 példa volt az xfossal szemben mivel xfosom van. 360 meg már nem a lgjobb anno jó volt ezért vettem én is azt de az évek alatt a ps be előzte. Nekem a 360 mindig befagy :'D főleg az új játekokkal pl gta 5. Sőt a live is sz a rakszik folyton... Kegyetlen egy gép.. :D igaz xfosra is van ingyen játék de ilyen 2006 os játékok pl gears of war 1 a ps nél meg van hogy tavalyi vagy mostani játékot adnak ki, ingyen. Vissza térve a mostani generációra a ps 4 sokkal jobban nyitott de ezt mindenki tudja az xfosnak elégg rossz éve lesz. Szerintem ps 4 et vegyél olcsóbb és több a pozitív dolog mint a doboznál. Vagy vegyél xboxot ha k u rva hülye vagy.
2014. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én xbox 360at ajánlom mert millió játék van rá, olcsóbb, és ha kijön egy játék xbox onera az xbox 360ra is
2014. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
75%

gratulálok az elsőnek, igazán érett xD

amúgy passzolom a kérdést. saját tapasztalatom meg annyi, hogy xbox 360-om van, ki lett rgh-zva, meg van hozzá külső vinyó. az egészet megúsztam 60 ezerből. Most nagyjából 70 játék van rajta egyszerre... éljenek a ps ingyen játékai xD

ne vicceljünk már, mindkét konzolnak megvan az előnye, meg a hátránya. Ki nem állhatom ezt a konzolháborút. nekem xbox-om van, és elégedett vagyok. haveromnak ps-e és ő is elégedett. és néhanapján átugrunk egymáshoz játszani, és mindenki boldog, nem egymás cuccait szapuljuk. Nőjünk már fel végre

2014. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Kérdésre a válasz:

Xbox One újabb generációs tehát tovább lesz érdekelt.

Xbox 360 pedig 2016.dec.31.ig jönnek játékok.

#1

neked meg ennyi erővel pszarod van szerintem semmi baj nincs se a boxxal se a pssel mind a 2 jó konzol.

#3

teljesen igazad van.Én is hasonlóan vagyok.

2014. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 medve21 válasza:
Szerintem ha nem akarsz várni még kb 1-1,5 évet akkor nézz körül a piacon! Tudom okos válasz, de még nem vennék ps4/xbox one-t. Nekem x360-om van, és teljesen meg vagyok vele elégedve! Csak eredeti játékok(nem sok, kb 15 ) de azok mind Live-on! Úgy az igazi az élmény. Semmi fagyás semmi bug. Szal tökéletes. Nekem inkább bejön a "picipuha" teljes körű kiszolgálása. A winfos is egy rendszert alkot vele. A köv generációs cuccokkal még érdemes várni. Nem sok játék van még rá! Esetleges "nullszériás" problémák mág orvosolhatók lesznek, Lásd xbox 360 első problémái! Meg majd talán még olcsóbb is lesz!
2014. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mennyi egyébként az a fölös pénz? :D mert azért egy 360 és egy one nem egy árkategória :D egyébként a ps4-en is fizetős a multi,de mindegy. Xboxon meg lehet régi játékok vannak ingyen(habár most a sleeping dogs)de azok örökre a tied,nem csak bérled. Az első nem tom milyen fagyásokról beszél,nekem sose fagy.
2014. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
PS-ről szó se volt, mivel az már van így direkt nem is kérdeztem. Fölös pénz pedig azt jelenti hogy 200ezer körül gyűjtöttem egy fél év alatt :) Köszönöm mindenkinek aki válaszolt :) azt hiszem egyenlőre inkább várok egy fél vagy egy egész évet és akkor megveszem az xbox one-t, addig meg elvagyok a Play Stationnal :)
2014. jan. 5. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt nem értem hogy miért vagyok én annyira nem érett? :)) Mond már meg?? :)) azzal hogy elmondom milyen az xf*s?? Szerinted fasságból pazaroltam el ennyi időt a szaros kérdésére? :'D hogy az xf*st degradáljam? Annyi forum témát nyithatok erről a sz*-ról hogy nem éri meg itt válaszolni degradálás szempontjából. ;) Ezek tények. Múltkor tesóm "vett" egy játékot live on azt hitte van még a kártyáján pénz megvette, a kártyáról le vették a pénzt mínuszba ment a számla és a játékot nem kapta meg. Fizetett a kártyára azóta semmi. Fel hívta a microf*st annyit mondtak hogy ez rendszer hiba :'DDDD Vissza fizetés sehol. Másik sztori haverom vett egy dlct AMI NEM támogatja a játékot. A MAGYAR kiadást. Csak 3 hónap múlva. Magyar liveon attól független fent volt semmi jelzéssel hogy te barom nem tudsz vele játszani.. :) Hívd fel a micros*ft segédvonalat ami "ingyenes" csak azt nem mondják hogy van hogy 20 percet vársz arra hogy valaki fel vegye azt a k* rva telefont na ennyit erről :) Amúgy hülye gyerek az új generációról beszéltem nem a régiről :) és az ottani ingyenes dolgokról. Arról meg nem tehetek hogy veszel 60 ért egy xboxot akárhány játékkal ha az xbox sz*ar. Vagyok annyira tapasztalt baráti körömbe mindenkinek az volt az eleje óta (2006) azóta 2 lett 3 ledes ugrott a garancia mert hogy azt ÉN csináltam . Ne viccelj már :'D Olyan buták vagytok mind Nem látjátok fától az erdőt. Az egész marketing ember. Az hogy mennyi mindent tud az xbox is egy habi mert ha meg is veszed magyar liveon kb 10% tudod használni. Ha meg tudod is egy vagyont el kérnek érte. Nyisd már ki a szemedet. Itt már csak a számok magukért beszélnek nézd meg a sony új gen indítását és a régit. Konkrétan az microfos gratulált a sonynak hogy mekkora előnyben indított. Járj utána. :) Arról meg nem is beszélve hogy mikor ki jött a ps4 az xfos rá 1 hónapra és megszüntették a sok fizetős dolgot xboxon mivel mindenki inkább a sonyt választotta mert kedvezőbb és jobb. Arról nem is beszélve hogy 160 ért veszel egy olyan gépet ami nem bírja a 4kt :) Ja és kedves kérlek szépen sorolj fel előnyöket hogy miért jobb az xbox mind a ps ? Semmi érv nincsen a válaszodban csak fel hozod a régi gent az újjal szemben még azt is bután. Mondhatom még mennyire jó a microsoft. Ps4 en e játékok fele ingyenes vagy röhejesen olcsó az xboxon mindenért szinte MINDENÉRT pénzt kérnek. Az új Forzába 1 új autot adtak a többi 9 mind benne volt a régiben (Dlc) (FOrza 4). Nem raktak bele annyi autót hogy majd kiadják FIZETŐS dlc ben. Ha ezeket nem veszed észre mit próbálsz "érvelni"? Járj utána az összesnek nézz fórumokat ha nekem nem hiszel:) Van ismerősöm a MAgyar microsoftnál voltam már én is ott tudom mi miről szól nem csak úgy a vak világba beszélek. Amúgy ki rúgták mert 1 hónapba nem teljesített annyit egyszer ;). 3. egy szóval buta vagy/tudatlan. Az hogy a 360 jó volt (igen jó volt) mind mondtam nekem is az volt 3x is még 3 évvel ezelőtt abból 2 3 ledes lett és mindegyikről repült a garancia mivel ÉN rontottam el. Csak gondolkozz én napokat tudnák írni hogy milyen rossz az xbox te meg csak 3 sorban le rendezed 1 jó tulajdonságával hogy olcsó a használt. Szerintem te legyél "érettebb" mert látom a microsoft csodás marketingje az ujja köré zárt. MOndom még egyszer Tapasztalat, Ismerősöm dolgozott ott jó pozícióban, BE avatott a marketingbe. Ui: Járj utána a dolgoknak aztán pofázz és örülj ha nem kapsz 3 ledet 2 hónap múlva mert meleg van a szobában te barom. :'D Utolsó tényleg: Menny el Microsoft napra :'D a székhelyre. Néha lehet menni én is voltam már hogy ne legyek ilyen tudatlan mind te és ne érveljek a semmiből a semmire. Szóval az egész arról szolt hogy az apple i cloud szar és a mc felhője jó az összes internet böngésző sz*r kivéve az explorer. Az xbox jó mivel van rá halo, főleg a kinect.. Majd rá tértek a biztonságra hogy az mc a legjobb. Itt mindenki röhögött. Azt se hidd hogy mindenki azért használ windowst mert az a legjobb :'D ezt hadd ne írjam le járj utána buta gyerek.
2014. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!