Antal Szimóna kérdése:

SAMSUNG UE 32 F4510 LED televízió-ról valami véleményt nem tudnátok írni? Milyen rajta internetezni? Stb.

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen tévém van jelenleg, csak nem fehér, hanem fekete színben.


Alapvetően megvagyok vele elégedve és mindenképp ajánlom.

A tévénézés jó rajt, bár az tény, hogy Magyarországon még nem elterjedt a HD sugárzás, szóval a tévé adások nem mindegyike lesz szép. Ha digitális csatornáid vannak, akkor azon szépen fognak mutatni ezek a műsorok is. Filmnézés is megfelelő, szép képet ad, ilyen méretnél még nem érzékelhető a HD Ready és a FullHD közötti különbség. A 100 Hz néha kevésnek érezhető én ezt a tenisz közvetítések alatt vettem észre, amikor is 'utánarajzolta' a képernyőn a teniszlabdát. Ez sajnos minden 100 Hz-es tévén így van, de azért ettől még nem lesz rossz tévé.


Az internetes tartalmak tárháza elég széles ezen a tévén. Alapvetően számos program van beépítve, mint például a Böngésző, Facebook, Twitter stb. A böngészője jól működik, alapvetően mindent megtudsz nézni, amit egy számítógépen is tudnál, viszont én a sebességében csalódtam picit. Azért nem borzalmasan lassú, de bizonyos oldalakra várni kell néha 5-10 másodpercet, mire megjeleníti. Viszont egy vezeték nélküli billentyűzettel, ágyból böngészni rendkívül kényelmes. A Facebook alkalmazás nagyon rossz, nem is használom, inkább böngészőben nyitom meg. A beépített Youtube alkalmazás viszont nekem nagyon tetszik. Gyors és a megfelelő felbontású videók gyönyörűen mutatnak a tévén. Ezen kívül még rengeteg alkalmazás van rajt, fitnessz programok, főző programok, hírekkel és időjárással kapcsolatos programok, illetve a Samsung Store-ból még végtelen számú alkalmazás tölthető le ingyenesen. Sok mindenre tudod használni, az egyszer biztos.


Negatívumként talán a hangteljesítmény tudom felhozni, de hát ez szintén minden hasonló árú tévénél így van. Ha szeretitek az élvezetes hangot, akkor egy 2.1 vagy egy 5.1-es hangfalrendszer kelleni fog. De egyébként teljesen használható a gyári hang is, csak olyan 'vérszegénynek' érződik.


Most így hirtelenjében ennyi jutott róla eszembe, de ha bármi kérdésed van nyugodtan írj és válaszolok rá. De ahogy az elején írtam ebben az árkategóriában nagyon is megéri, és e mellé még nagyon szép dísze a szobának ezzel a félköríves talppal.

2014. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Elég jó tv-nek hangzik!
2014. jan. 2. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!