Bobi123456 kérdése:

Hol tudok letolteni olyan windows xp, ami automatikusan felrakja a szukseges drivereket programokat, egyaltalan van ilyen op. Rendszer? Es ha van kell net hozza vagy ofline masolja fel a programokat?

Figyelt kérdés
legyszives segitsetek nekem!

2014. jan. 2. 11:37
 1/3 II.Dartheon ***** válasza:

Szia!


Én ilyen windowst használok, windows XP Blade edition a neve.

Az összes drivert felrakja a gépedre, utána csak a directx 0.9c-t kell felrakjad, meg frisstítgetni a flash playert.

Egyszerűen letöltöd, ha tudod isoban, azt kiírod USB-re vagy DVD-re, és beállítod hogy arról bootoljon.

Azt, hogy usbról tudj bootolni, és arról tegye fel az oprendszert, külön progi kell hozá, nem lehet cask úgy simán rámásolni az isot az usb-re.

Azt hiszem az 'Iso to usb' progi pont jó lesz.


Nem kell hozzá net, anélkül simán felmegy :)

Linket adjak?

2014. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 II.Dartheon ***** válasza:

ja, kiegészítés: Nekem a "sima" win xpt-t felrakni kb 3 óra, mire minden rajta lesz, az exceltől kezdve a játékokig, minden.

A blade az nálam fent van 2 óra alatt :)

Ja igen, ne felejts el a codec-et feltelepíteni, azt külön kell ott is!

A VLC lejátszót javaslom amúg.. tök jó :)


Ha még van kérdésed(vagy bárki másnak), írj privit, válaszolok!

2014. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem érdemes az ilyen buhera edition Windowsokat telepíteni, csak az MSDN-ről származó telepítő a megbízható
2014. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!