Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 7 colos törött tablet kijelző...

7 colos törött tablet kijelző (alkatrész + csere) kb mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Újév után úgy keltem föl hogy a frissen szerzett kínából rendelt MID 7 colos (azt hiszem így nevezik, őszintén szólva fogalmam nincs mi a pontos neve) tabletem kijelzője, ugyértem nem az üveg, hanem az a zselé vagy folyadék ugymond elpattant, vagy megsérült és ettől a kijelző hasznlhatatlanná vált. Minnél előbb ki akarom cseréltetni ezért érdeklődtem már e-mailben egy üzletnél, de még nem kaptam választ hátha itt gyorsabban kapok. Nemtudom milyen fontos még az az info mellette h kínábol rendeltem és nem ragasztott a hátlap, avagy le lehet pattintani.

2014. jan. 2. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A tablet pontos típusát írd meg, MID 7-be van az MT7000 és a wm8650-es is.Lehet hogy ez a két típus egyforma, passz. Ebay-ről vagy valamelyik kínai webáruházból kellene kijelzőt rendelned, 3-4.000ft-nál többet ne adja kijelzőért. Számolj kicsit utána, kijelző mondjuk 4ezer ft, munkadíj kb ugyanennyi, az már 8ezer, közel se biztos hogy ez a tábla pc megéri ezt a ráfordítást.
2014. jan. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg éri meg javíttatni az ilyen, 12ezerért van új ami jobb ennél, ami a leírásod alapján rezisztív kijelzős.

A javítás még többe kerülne

2014. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aszt hiszem elírtam azt biztos szerintem hogy MID tablet(a leírásban azt írja) ,de attól újabb model. nem értek annyira hozzá :/
2014. jan. 2. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!