Digitech tab7 Androidos tabletet kaptam. Mik az első lépések, hogy használni tudjam?

Figyelt kérdés
Sosem volt Androiddal dolgom. Mit kell létrehozni, telepíteni, honnan, hogy filmet nézhessek rajta vagy csetelhessek facen? Jó lenne egy felhasználói kézikönyv is! Hogyan kell tölteni? Mit kell kikapcsolni/bekapcsolni a jobb használhatóság, hosszabb élettartam érdekében?

2013. dec. 30. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell pánikba esni. Kézikönyv nem kell, egyaz, hogy szerintem "hogyan használjuk az androidot" könyv nincs, meg amióta informatikai öntudatra ébredtem (értsd: IT eszközöket használok) nekem mindig az volt a filozófiám, hogy nyomkodni kell a kütyüt, felfedezni és úgy megtanulni, nem könyvből :)


Elsőként nem tudom hol tartasz vele éppen. De első bekapcsoláskor valahol a folyamatban mindenképpen fog kérni egy google azonosítót, egy google fiókot. Ha van Gmail címed azt meg is adhatod neki, utána ezeket az emaileket fogja letöltögetni.

Ha van google azonosító megadva máris használhatod a Google Play nevű alkalmazás boltot. Innen tudsz rá leszedni dolgokat, ami ízlés kérdése. Ha van mobilneted, akkor a 3G watchdog-ot érdemes leszedni és nézi mennyi netet fogyasztottál el. Videó lejátszásra én a VLC-t használom, azt szeretem. És még 1001 alkalmazás van, érdeklődési körnek megfelelően. Banki alkalmazások pl.

2013. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Kábel net van routerrel, ahhoz kell valami? Milyen alkalmazás kell a film nézéshez konkrétan? Ill. mi kell ahhoz, hogy gmailen, facebookon csetelni tudjak?
2013. dec. 31. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!