Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok nekem ajánlani olyan...

Tudnátok nekem ajánlani olyan oldalakat, ahol az alapjaitól kezdve bemutatják részletesen a hangrendszereket?

Figyelt kérdés

Nagyon elkezdtek mostanában érdekelni a hangrendszerek, hangszórók, hangfalak és minden ami ebben a témakörbe értendő. Szeretnék részletesen megismerkedni a hangszórók működésével, belső rendszerével és hogy hogyan lehet építeni hangfalakat stb.

Tudom ott a Google, csak gondoltam hátha valaki tud nekem olyan oldalt ajánlani, ami összefoglaló jellegű és részletes.

A válaszokat előre is köszönöm ;)



2013. dec. 27. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz hasznos a válaszom. De vagy keresgél olyan 20 percet neten. Én annyi mindent találtam hogy az kemény. De ha veszel egy ezzel foglalkozó könyvet akkor mindent megtudhatol :)
2013. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. dec. 27. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a Hifi rendszereket, sok cuccom is volt már az évek alatt. Gyakorlatilag egy elég rögös útra tévedtél.


Egy jó indulatú tanács, inkább szituáció.


Van „A” emberke, vesz egy alap házi mozi erősítőt, 5 hangfalat, center sugárzó, front hangfalak, háttér sugárzó, aktív mély. Nem lényeges menyit fizetett.


„B” ember vesz egy használtan forintra ugyanannyiért amennyit „A” emberke költött egy sztereó erősítőt+ két hangfalat. Nevesítjük, legyen Harman kardon+ Bowers & Wilkins, vagy Nakamichi+Jm Lab.


A végén A ember elmegy B emberhez, meghallgatja a sztereó cuccot, sírva fakad és rögtön eladja a házi mozit, bukott az üzleten így gyűjtöget, hogy vegyen egy hasonló cuccot mint „B” haverja.


Csak annyit akartam, hogy 100-szor meghallgatni, 100-szor keresgélni, 1-szer megvenni.

2013. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!! :)
2013. dec. 29. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!