Gamer pc 200k? Többi lent

Figyelt kérdés
Üdv megint! Szeretnék egy olyan gamer pc configot kérni amiben nincsen odd és 500gb hdd van benne és VAN monitorom.200ezer forint a korlát (párezerrel.feljebbmehetek).Szóval aki csak okoskodni tud hogy ez tuti jó az ne írjón azokat a válaszokat kérném akik tényleg tudják mit csinálnak .és kérném hogy bizonyítsd be nekem azt hogy miért jó az a vga meg proci.a válaszokat előre is köszönöm.

2013. dec. 27. 01:30
 1/3 Granitis válasza:

kérdés re kérdéssel válaszolok:D az lenne a kérdésem hogy én összedobok neked egyet én is ebben a 230-250k ban mozgok és hogy Intelt vagy Amdt szeretnél e (ha gamelésre kell az AMD-t ajánlom)

valamint hogy AMD vagy nvidia (az nvidiának rosszabb az ár érték aránya)

tehát ha ezeket gyorsan leírod én összerakok egy elég ütős ki PC-t

2014. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Heló Fizetésemelést kaptam igy 260 k ból lehetne összerakni Inteleset szeretnék mert feltettem már egy olyan kérdést is hogy amd t vagy intel t és ész érvekkel meggyőztek. Vidikari Lehet Amd s. És akkor pontosítanék a leíráson nem kell se odd se monitor se billentyűzet se egér. Ja és én egy Aerocool Xpredator X1 be szeretném rakni igy tehát kéne 5 db rendszerhűtő
2014. jan. 11. 08:38
 3/3 A kérdező kommentje:
És kellene egy cpu hűtő is ja ésegy jó hdd
2014. jan. 11. 08:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!