Schefbakka kérdése:

Mi a baja a frapps-nek?

Figyelt kérdés

A gépem adatai:Intel dual-core két magos proci Sis mirage vidikártya 2gb ram 2Ghz

Vannak játékok amiket fel vesz (pl: Halo combate evolved, Unreal tournament, Street legal redline racing, silent hunter 2, terraria és ez az összes) és vannak amiket nem. Ha nem veszi fel akkor van hang ami tökéletes de nincs kép és a helyén csak fekete kép van. Szeretnék diablo 2, call od duty 1, meda of honor illetve hasonló játékokkal felvenni. A felsoroltak közül az összessel próbáltam felvenni és 30-70FPS között vett fel de amikor visszanéztem a videókat ez volt a probléma. Mit tehetek ez ügyben? A frapps illetve a játékok eredetik! (Tudom, hogy a gépem harmatgyenge de szerintem nem ez a probléma! ) Mi lehet a baj?


2013. dec. 25. 17:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!