Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hang driver telepítése...

Gabie32 kérdése:

Milyen hang driver telepítése szükséges asztali gépemhez?

Figyelt kérdés
Alaplap típusa: Asus tek Computer Inc. K8V-MX( Socket754) Újra telepítettem a gépet,és a hang elszállt. Hangfal nem szól :( Honnan tudok drivert telepíteni hozzá?
2013. dec. 24. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Telepítsd fel a "speccy" nevű programot. Haazzal megnézeted a géped, akkor kiírja, milyen hangkártya van benne. És akkor ahhoz keresel drivert. De lehet, hogy az eszközkezelő is kiírja... Csodálom, hogy a win nem ismeri fel. Beírtam a googliba az alaplapodat, és kiírta, milyen hangkártya van benne.

SoundMax Audio Driver V5.12.01.5150 for Windows 98SE/Me/2000/XP/2003

De keress ré, hátha win 7-re más kell...

2013. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.A Speccyt már telepítettem,de azt írja ki,hogy nincs hangkártya :( Pedig van,ez tuti. Megpróbálom,amit írtál. Remélem sikerül :) Kellemes ünnepeket :*
2013. dec. 25. 10:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült. Telepítettem a fent említett hang drivert,és semmi. :(
2013. dec. 25. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!