Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony Bravia kdl40z4500 Tv-n...

Sony Bravia kdl40z4500 Tv-n tudok pendrive-ról filmet nézni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam de csak a képeket és a hangokat jeleníti meg , külön valahogy a filmeket nem játssza le ://

2013. dec. 22. 20:55
 1/2 belapus ***** válasza:
Sajnos "csak a képeket és a hangokat jeleníti meg".
2013. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen gondom volt, most vettem egy DVB-T vevőt ami egyben multimedia központ is, 11000ft volt leértékelve a tescoba, megvettem valamire jó lesz alapon.

Beüzemeltem és leakadtam, 2 usb, memória kártya foglalat, kipróbáltam rajta legalább 20 formátumot mind viszi, ASF, AVI, DAT, FLV, H.264, IFO, MKV, MOV, MP4, MPEG1, MPG, RM, RMVB, TP, TRP, TS, VOB, WMV


Van rajta internet csatlakozás, wifi, kezeli a hálózat megosztást routeren keresztül, frissithető.

Előtte laptopot kötözgettem a plazmára.

Evolve Blade DualCorder HD FullHD médialejátszó.

Ilyen probléma esetén gyors és olcsó megoldás egy ilyen, vagy hasonló.

2013. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!