Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360! Erre valaki valami...

Xbox 360! Erre valaki valami otthoni megoldást? Vagy marad a szerviz?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 19. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hali!!Akartad frissiteni,hogy feltudj menni Live-ra?
2013. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia. Nem én akartad. De a lényeg igen az, hogy flash-elve volt a gép és online akarták frissíteni. És most be kapcsolják kb 20másodpercig tölt (applying update) és utána ki dobja amit linkeltem. Nem lehet semmit nyomni sehova.
2013. dec. 19. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meghajtócserés volt a gép.

Szervizben olcsón megoldják.

2013. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hali!! Nem kell szervíz!!Csak a pendrive-ra ráteszel egy Dashboard-ot és bedugod a box-ba és feltelepíti a dash-t...És ha megvan,utána már frissítheted Live-ról...Csak ekkor már nem lesz rajta flash...
2013. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha kell ,csinálok róla vidit is...
2013. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már elvittem egy szervizeshez mert elvileg nem olyan egyszerű a dolog. Vissza kell keresni valami dvd kulcsot vagy mit, meg pontosan azt a dash-t kell vissza rakni ami akkor volt amikor működött és ezt az elejétől probálgatni kell melyik lehetett az+kapott egy jobb ventit, meg új flash-t.
2013. dec. 20. 16:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Nah új flasht rá tették L.T. 3.0, Új venti. De a frissitést nem tudták be fejezni, mert nem találják se hol a 2.0.15572.0 dash-t. :( Valaki valami ötlet ?
2013. dec. 20. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Hali! Egyébként milyen Xbox-od van?(PL-xbox 360 Slim,Arcade Slim,Arcade,Fat,elite,pro)
2013. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!