Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Diginél analóg csomagom van,...

Diginél analóg csomagom van, megfelelő tv-vel tudnám fogni a digitális csatornákat?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen tv-vel? Mit kell tudnia a tv-nek?

2013. dec. 17. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mid van pontosan?
2013. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Digi+.
2013. dec. 18. 06:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Iq-d mennyi?
2013. dec. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 belapus ***** válasza:

Az arra alkalmas tévével az ingyenesen fogható digitális csatornákat tudod nézni.Az alábbi oldalon keress rá az egyéb feltételekre:


[link]


A szolgáltatódnál nyilván kezdeményezned kell a digitális csomagra való átállást, ha van ilyen.Nem tudom, nem Digis vagyok.Hasznos lehetne számodra a következő honlap is:


[link]

2013. dec. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Belapus, köszönöm a segítséget. Sikerült kiderítenem. Megfelelő tv-vel vagy set-top boxal lehet fogni a digitális csatornákat.


Második, nem tudom, de talán magasabb mint neked, a megnyilvánulásod alapján. Olyan témában kérdeztem, amihez nem értek, és te erre reagáltál úgy, mint aki nagyon hozzáértő, pedig úgy tűnik, te sem tudsz róla többet mint amennyit én tudtam.

2013. dec. 21. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!