Samsung Galaxy Tab 3 10.1 vagy Galaxy Note 10.1?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, melyiket vennéd meg?
2013. dec. 12. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Xperia tablet z-t, az új nexus 10-et vagy ipad air-t.
2013. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aspikami ***** válasza:
1# +1 Ezek közül én sem venném egyiket sem.
2013. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel galaxy s 4-em van ezért én maradnék ezeknél
2013. dec. 12. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:

#3


És miben befolyásol az, hogy SGS4-et van? Nem tudod sehogy sem összekötni őket, vagy csinálni valami olyat, hogy Samsung-ot vegyél, abszolút semmi oka, hogy Samsung tabot vegyél csak azért, mert Samsung telefonod van, kivéve a márkahűség, ami az egyik legbutább dolog.


Ez a kettő közül Note 10.1, egyértelműen, milliószor jobb a Tab 3-nál, de Androidosok közül Nexus 10 milliárdszor jobb, de Android fanként ha Samsung és Ipad között kéne választanom akkor már inkább az iPad-et venném, szóval iPad Air is jobb lenne náluk.

2013. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Android fanként ha Samsung és Ipad között kéne választanom "

andriod fanként Ipad? :D ezt nem értem :D


Apple-t semmiképp nem akarok,engem valahogy nem vonz.


Nexusból meg csak a 7-est tudnám venni onnan ahonnan akarom

2013. dec. 12. 22:09
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


Magyarul a Samu annyira nem tetszik, hogy inkább áttérnék iOS-re és elviselnék egy iPad-et, minthogy Samsung-ot vegyek.


Bár ha tényleg csak kötelezően Samsungból vagy iPad-ből kéne választanom akkor lehet mégis csak Samsungot választanék, hisz a hulladék szoftvert le tudom cserélni egy normálisra, más baja meg nem igazán van, de szerencsére sosem leszek kötelező csak ebből a két márkából választani.


7"-es tablet meg nem jó, mindenképp 10-eset akarsz? Én kimondottan csak 7"-es tabletet vennék (vagyis vettem is), 10"-es nem kéne soha.

2013. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most néztem utána Nexusnak, nincs benne sim-foglalat, ami fontos lenne nekem
2013. dec. 13. 10:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Rossz verziót néztél, van olyan amelyikben van sim kártya. [link]
2013. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ez viszont még mindig csak 7"
2013. dec. 13. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!