Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Overmax Solution 7+ típusu...

Overmax Solution 7+ típusu tablet müködik USB-s billentyüzettel?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne hogy a páromnak van egy Overmax Solution 7+ típusu tabletje és most rendeltem neki egy ilyen billentyüzetet hozzá : [link]

Szerintetek müködni fog vele? Mert miután megrendeltem azután a kisördög motoszkált bennem és mivel a telefonomhoz van OTG kábelem bedugtam a tabletbe de se a billentyüzetet se az egeret amit a telom lát azt a tablet nem.



2013. dec. 12. 17:33
 1/3 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen masinám, én alapból rendeltem hozzá billentyűzetet is, szintén overmaxot. Azóta sem bírom életre kelteni. A billentyűzet jó, mert egy másik tablettel kipróbáltuk. Felismerte a külső billentyűzetet, és már szaladt is vele. Úgyhogy egyelőre így jártam.
2014. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azota kiderült hogy a tabletnek OTG képesnek kell lennie ahoz hogy billentyüzetet lehessen rá dugni. Na sajnos ez a tipus nem az.
2014. jan. 6. 10:20
 3/3 anonim válasza:

Kösz, írtam levelet én is a magyarországi forgalmazónak, hogy mi van ilyenkor, és azt a választ kaptam, hogy nem OTG-s a kütyü. Úgyhogy ez van. :-(


Azért jó lenne, ha ilyesmit feltüntetnének az adatinál is. Ettől függetlenül nem fogom kukázni. :-)

2014. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!