Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehetne pótolni, esetleg...

Hogy lehetne pótolni, esetleg javítani egy agyonhasznált távkapcsolót?

Figyelt kérdés
Van egy 2000-ben vett Panasonic hifi cuccom (SA PM 22 típus, ha ez valakinek mond valamit). Kitűnően működik azóta is, pedig szinte állandóan megy, és bejárta velem a fél világot. Sajnos a távkapcsolója viszont évek óta nehezen működik, több gomb csak több percnyi masszírozás után nyomható be. Ma annyira ideges lettem, hogy az 1-es gombját fogpiszkálóval nyomogattam, de így se sikerült. Annyit viszont elértem, hogy a gomb végleg beragadt. Mit lehet tenni, hogy pótolható esetleg a távkapcsoló? Mert most már teljesen elegem lett belőle, és az 1. gomb végleg használhatatlan. E nélkül viszont nem lehet az előre beprogramozott rádiókhoz hozzáférni. Kidobni meg természetesen nem szeretném az egészet.

2013. dec. 11. 15:48
 1/6 menta34 ***** válasza:

- szétszedni, kipucolni

- neten keresni ugyanilyen távot

- valami univerzális tanítható szarsággal helyettesíteni

2013. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra nem is gondoltam, hogy szétszedjem. De talán megpróbálom.
2013. dec. 11. 16:06
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mertem szétszedni. A neten meg Magyarországon nem találtam a megfelelő típust. Külföldi oldalakon dögivel van, de onnan még sose rendeltem semmit, és nem is tudom, hogy lehetne. Akkor most mi legyen? Itt a távkapcsoló képe és típusa, innen lehetne rendelni...


[link]

2013. dec. 11. 16:29
 4/6 belapus ***** válasza:
2013. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De az nem gond, hogy ezek nem is hasonlítanak az eredetire?
2013. dec. 11. 17:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, most már látom, hogy ez a cseh cucc se ugyanaz, csak egy ábrán bemutatják, hogy mi minek felel meg a régihez képest. Hát remélem, hogy működni fog valahogy...
2013. dec. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!