A (androidos) tabletem nem bootol be. (nem tölti be az op. Rendszert) Meg lehet javítani?

Figyelt kérdés
Már leadtam abba a boltban, ahol vettük.De SENKI nem ért a számítástechnikai eszközökhöz,tehát csak annyit mondtak,hogy 30 napjuk van arra hogy visszaküldjék a szervizből.semmi egyéb infó. szeretném megkérdezni,hogy a szervizben meg tudják csinálni?vagy kicserélik nekem vagy most mi lesz ?
2013. dec. 10. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt mi honnan tudjuk? :D

Nagy valószínűséggel megtudják csinálni.

2013. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
talán olyanok válaszát vártam, akinek volt már ilyen problémája ?:D úgy tudom ezeknél a tableteknél ez nem ritka... :)
2013. dec. 12. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fogják törni magukat, hogy újat adjanak.
2013. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell személyes tapasztalat, bőven elegendő másé is, nem? Ha én tudom mások tapasztalatát az nem ugyanolyan jó válasz, mint annak a válasza, akinek személyes tapasztalata van? Ettől függetlenül csak a szervizesek tudják, hogy javítható-e vagy sem, mi max. találgatni tudunk, ahogy te is, belemehetünk ilyesmibe...

Ahogy az előttem szóló is írta (neki érthető volt) amíg megoldható készülék csere nélkül, addig nem cserélnek. Általános probléma, ahogy te is mondtad, épp ezért mondtam, hogy nagy valószínűséggel javítható. Amíg valami úton módon flashbe lehet tenni és/vagy előhozható a recovery menü, addig menthető a készülék, s addig biztos hogy nincs csere! Most ez ilyen semmilyen információ, legalábbis ha én kapnám meg sem köszönném, de ennél pontosabbat nem lehet mondani.

Ha valami "egzotikumot" vásároltál be, Myaudio, DPS, Bluepanther, Overmax Archos stb. akkor számíts arra, hogy akár 1 hónap szervizelési idő sem lehetetlen, szóval légy türelemmel, 1 hónap felett viszont kérheted a készülék cseréjét, azaz ha több mint 1 hónapot ülnek rajta, akkor kérheted, hogy adjanak egy újat.

2013. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bluepanther... ajándekba kaptam ,de nagyon megszerettem a kis fehér kütyümet :)) van egy kölcsön tabletem , de jobb lenne a sajátomat nyúzni. (számítógépem nincs)
2013. dec. 15. 23:03
 6/8 A kérdező kommentje:
ja és köszi a választ :)
2013. dec. 15. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Pesten van valami "központjuk" egy bevásárlóközpontban, szóval nem tudom mennyire is vannak felszerelve, mennyire hozzáértők, lehetséges, hogy ezt megkísérelik otthon megoldani, azaz megpróbálnak egy rom frissítést, s nem küldik ezért vissza Kínába, ha mégis, akkor 1 hónap simán, főleg most, hogy ünnep, leállás (elsősorban a posta miatt, ugye komcsiknál nincs karácsony), de januárban van egy hosszabb ünnepük.
2013. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hat kinaba bizti nem kerul vissza :DD veszprembe van a fo szervizuk, meg egy pesten :D
2013. dec. 18. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!