Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új Tv-n miért nem volt védőfólia?

Új Tv-n miért nem volt védőfólia?

Figyelt kérdés

Anyámék itthon vették észre, hogy nincs a képernyőn védőfólia, csak körbe a kereten. Legalábbis nekik nem tűnt fel, csak nekem volt furcsa, amikor kivették a dobozból.

Nem volt karcos, de nekem mégis érdekes, hogy pont azon a felületen nincs,ahol a legjobban sérülhet.

Amikor a monitort vettük azon is volt.



2013. dec. 10. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3tv vettem az elmúlt 1 évben és azokon sem volt
2013. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem hallottam, hogy tennének rá. 2 LCD tévénk van, egyiken sem volt.
2013. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vettem észre hogy lenne. tavaly vettem a LED TV-met azon nem volt, igaz az kiállított darab volt már azért nem volt rajta de karc sem volt szerencsére, ez a mentsége az eladónak.

Amit nyáron vett a barátnőm azon sem volt fólia pedig azt a raktárból hozták ki bontatlanul. Annyi hogy ott az üzletbe kinyitottuk megnézni hogy meg-e van e minden plusz a jótálási papírokat kitöltöttük de mondta az eladó hogy nem szoktak rá tenni fóliát mert javarészt karcálló meg ugye a csomagolást úgy oldják meg hogy ne legyen baja a dobozban, mivel a gyártóé a felelősség így ha gond van jogosan küldhetik vissza.

2013. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a válaszokat.

Már megijedtem, hogy valami visszavitt TV-t vettek.:D

2013. dec. 10. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!