Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet-analfabétáknak tudna...

Tablet-analfabétáknak tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon buta vagyok a kütyükhöz, viszont szükségem lenne egy tabletre.(Egyáltalán mi a különbség tablet és i-pad között?)

Sokat utazom, fontos, hogy minél praktikusabb legyen- hordozható,nem merül hamar...

Fontos a felbontás(?), mivel digitális rajztáblával együtt használnám + skype beszélgetésekre (tehát a hangminőség sem mindegy).

Milyen paramétereket kellene néznem? Tudnátok márkát tanácsolni? Árban mennyi FELETT érdemes vásárolni ilyesmit?(gondolom a "fillérekért" vásároltaknak vannak hátulütői)

Előre is köszönöm a válaszokat!

Kérlek, ha tudsz tanácsolni, akkor megtennéd azt leegyszerűsítve, már-már primitíven. Én nem értek a technika nyelvén. Köszönöm.



2013. dec. 8. 23:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tehát a digitális rajztáblát aligha tudom tablettel együtt használni, igaz? Nem tudom, minthogy mindkettő még csak tervben van.

És köszönöm a válaszokat, bár nem lettem sokkal okosabb, nem tudom mely paramétereket kell néznem , mire kell odafigyelnem vásárláskor. Minthogy nem tudok személyesen kérdezősködni, ezért továbbra is itt teszem, és továbbra is várok ehhez kapcsolódó válaszokat.

Köszönöm az eddigi válaszadóknak. Szép napot!

2013. dec. 9. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!