Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani jó e-book...

Tudnátok ajánlani jó e-book olvasót?

Figyelt kérdés
Imádok olvasni, tehát nekem csak olvasni kell, semmi másra. Tudjak rá sok könyvet tölteni, akár olyat is ami nem rég jelent meg. Lehessen rajta kényelmesen olvasni, tehát legyen elég nagy. Előre is köszi a válaszokat :)

2013. dec. 8. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:

'csak olvasni kell' olvasásra mindenképpen eink kijelzőset vegyél (ne tft-lcd kijelzőset), ez olyan mint a papír

[link]


'semmi másra' sok hasznos plusszal rendelkeznek, ezek miatt nem drágább, az árát lényegesen a kijelző határozza meg, 24-30ezerért már jókat vehetsz.


'Tudjak rá sok könyvet tölteni' (szerintem nem lényeges, mindegyikre sok fér) kétfajta létezik, van ami SD kártyával bővíthető, és van ami csak a beépített 2-4GB tárhellyel rendelkezik, de ez is bőven elég, mert egy ebook kb. 0.5-1 MB, tehát így is több ezer könyv ráfér.


'olyat is ami nem rég jelent meg' ha digitális formában is megjelent, akkor rátöltheted


'Lehessen rajta kényelmesen olvasni, tehát legyen elég nagy' az átlagos mérete 6", ez pont jó, akkora mint egy könyv, de természetesen van kisebb és nagyobb is.

Még egyszer leírom: mindenképpen eink kijelzős legyen, nem fárasztja a szemet, egy töltéssel egy hónapig elmegy

Lapozás - van érintőkijelzős, és van lapozógombos, ez csak egyéni szokás kérdése (nekem lapozógombos van, megfelel, elég a telefon kijelzőjét tapicskolni;)


Árat nem írtál!


Ajánlom a Kindle 4, Kindle 5, vagy a Nook Simple Touch-t, vagy a kicsivel drágább, de beépített világítással rendelkező Kindle Paperwhite-t.


Vásárolni nem csak a boltokban tudsz, hanem sok apróhírdetési oldalon is kínálnak új készüléket, lényegesen olcsóbban.

2013. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!