Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért világít a villanykörte?

Miért világít a villanykörte?

Figyelt kérdés
Nekem egy ASUS laptopom van és mikor be akartam kapcsolni azt írta ki, hogy konfigurál és, hogy ne kapcsoljam ki a számítógépet. 15%-on volt és nem is ment feljebb, ezért kikapcsoltam. (hiba volt...) Azóta nem is kapcsol be és van rajta egy kis villanykörte ami egyfolytában zölden világít. Nem reagál semmire, mert felraktam tölteni és még azt sem mutatta, hogy töltődne pedig nincsen teljesen feltöltve de ez nem lényeg. Légy szíves valaki segítsen nekem!!!! Köszönöm!!!

2013. dec. 7. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg csökkentett módban elindítani: nyomd bekapcsolás után az F8-at nyomd. Esetleg tedd be a windows telepítő CD-t (DVD-t), azon van javítás.

Ja és a laptopban nincs villanykörte, LED van benne.

2013. dec. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húzd le a hálózatról, majd távolítsd el az aksit egy 20-30 másodpercre, majd visszatéve próbáld meg elindítani. Ha így se indul, akkor akksi nélkül elektromos hálózatra csatlakoztatva próbáld meg elindítani.
2013. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyébként Asusoknál az a kis villanykörte az alvó állapotot mutatja. Valószínűleg nem kikapcsoltad, hanem alvó állapotba raktad és abból még nem keltetted fel. A legegyszerűbb ha megcsinálod, amit az előbb mondtam, és utána már működnie kell. És ha a gép konfigurál, vagy frissítéseket tölt le, vagy épp telepít, akkor ésszerűbb dolog ha nem bántod, hanem türelmesen megvárod míg befejezi. :)
2013. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!