Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy xboxot...

Szeretnék venni egy xboxot karácsonyra? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nos két kérdésem is lenne.

1. : Melyiket vegyem? E vagy Slim? Mind a kettőt 250 gb-os winchesterrel venném.

2. : Ugye veszek egy boxot amiben van egy 250 gb-os winchester akkor hogyha én letöltök egy játékot nCore-ról azt rárakom a boxra úgy tudok vele játszani? Vagy hogy működik ez?:)

Válaszokat előre is köszönöm! :)


2013. dec. 4. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak ha RGH-t rakatsz rá,(15-20 ezer Ft)de akkor nem fogsz tudni co-op,és multizni haverokkal.

Ez is megoldható RGH + Dual Boot-al (20-25 ezer Ft).

2013. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem hiába van benne 250 gigás vinyó nem tudok rá játékot tenni és arról játszani? Ha gyári állapotában szeretném megtartani a boxot akkor cask és kizárólag olyan játékon tudok játszani amit megvettem?
2013. dec. 4. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A játékokat fel tudod másolni a HDD-re(így kíméled az olvasót,gyorsabbak lesznek a betöltések + halkabb lesz a géped) de a futtatáshoz kell a lemez,viszont amit a Live-ról töltesz le az lemez nélkül is megy a gépen.
2013. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De ha Dualbootos-ra csinálod a géped bekapcsolod RGH üzemmódba akkor gépen keresztül rá tudod rakni a letöltött játékokat. És így RGH-s módban nem kell ki írni DVD-re a játékokat. Eredeti állapotban ugyan úgy megtudod venni a játékokat berakod a lemezt és kész:)

De asszem csak 250gb-s gépet lehet így megcsinálni.

2013. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!