Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Myaudio 708DCC plus tabletem...

Leaan kérdése:

Myaudio 708DCC plus tabletem megáll a bootképernyőnél és nem megy tovább. Próbáltam a hátulján lévő reset gombot is nyomkodni de ugyan azt csinálja. Valaki találkozott már ilyennel?

Figyelt kérdés

#MyAudio #myaudio 708dcc plus
2013. dec. 2. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyakori jelenség a myaudionál, de nem kell aggódnod, még nem kuka! Ha van még garancia, vidd vissza a szervizbe, arra ne számíts, hogy gyorsan megcsinálják, nem jellemző rájuk. Ha nincs, akkor a myaudio honlapján a 4.1-es firmware-t töltsd le, majd kövesd ugyanitt a telepítési útmutatóban leírtakat: [link]

A táblázatban az elsőt!

Az útmutató2 írja le részletesebben a frissítési eljárást.

2013. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!:). Sajnos nem akar ez összejönni nekem:S

drivert felraktam, frissítő progit letöltöttem,Először az 1es útmutató szerint csináltam. betallóztam a letöltött képfájlt, kikapcsolt állapotban rádugtam a tabot miközben nyomva tartottam a hangerőgombot. Az 1es kocka zöldre változott, és rányomtam a switch re de pirossal kiírta hogy " this operation didn't do, because of not supporting!" utána a 2es útmutató alapján rádugtam, betallóztam a képfájlt és rányomtam az upgrade re, de pirossal kiírta hogy "download firmware fail:( nincs valami ötleted hogy mit csináljak most? visszavittem, el is vették és 3 hétig odavolt. A papírra azt irták, hogy az említett hibajelenség náluk nem állt fent ezért a terméket visszaküldtük. hogy haljanak éhen:(

2013. dec. 3. 23:12
 3/8 A kérdező kommentje:
azt is írja még a progi pirossal hogy "preparing IDB fail"
2013. dec. 3. 23:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam végig az útmutatót... Az upgrade gombot javasolják ami fura. Próbáld úgy, hogy mikor zölddel jelzi, hogy felismerte, ne nyomj rá a switchre (ezt sem értem, switch gomb arra való, hogy mass storage-ból flashbe rakja, tényleg totál barom egy banda!) szal switch nincs, se upgrade, hanem restore-ra kattints. Én mindig restore-ral szoktam, s gyak az összes kínai tabletre így kell feltenni a frissítést. Azért azt hozzáteszem, hogy a felelősség a tiéd, csak ennek tudatában csináld! Myaudio-t nem ismerem, jellemzően kínai tabletekkel szoktam machinálni, de elvégre ez is kínai.
2013. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, hogy a restore ra nyomom. a folyamat lemegy, kiírja a progi hogy restore done success. ezután a tab ujraindul és belép a recoverybe. kiírja hogy wipe system/data és ujraindul de ugyan úgy nem megy tovább a bootképernyőnél:S
2013. dec. 4. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
hm.... érdekes. S ha a recovery-ben kiadsz egy cache reset-et? Ha az sem, akkor egy factory resetet is próbálj. Én is csak találgatok sajnos.
2013. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pardon, nem cache reset, cache partiton-t akartam írni.
2013. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nincs rá lehetőség hogy nyomkodjam. hirtelen behozza, kiírja hogy wipe data/cache...rebooting...és ennyi. mind1 is bevittem hogy mostmár tényleg csinálják is meg, nem poháralátétet vettem 25 ezerért hanem "tabletet". köszönöm hogy próbáltál segíteni, rendes vagy ment a pozitív! :))
2013. dec. 5. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!