Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet és HONNAN lehet...

Hogyan lehet és HONNAN lehet olyan játékot flashelt Psp-re letölteni, ami ha lejön, akkor nem torrent formátumú, hanem iso vagy cso formátumú lesz?

Figyelt kérdés
Leírom, hogy mit csináltam: 1. a gamestorrents.com oldalról letöltöttem egy psp játékot utorrent (kb. 600 mb volt a mérete, és ahhoz arányos is volt a letöltési idő) segítségével. 2. lejött a játék, megnéztem a total commanderben, és a kitejesztése torrent volt, és a mérete 13 mb. Pontosítok a kérdésemen, hogy lehet, hogy ez a letöltött cucc csak 13 mb, a 600 mb helyett, a mésik kérdésem, hogy ezt hogy lehet átkonvertálni iso vagy cso formátumba? Olyan oldalak linkjét is szívesen fogadok, ahonnan, ha letöltök, akkor az iso vagy cso formátumba lesz! Válaszotokat előre is köszönöm!
2013. dec. 2. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

ajvé, van itt gond úgy látom. :D

torrentfájl az, amit az utorrenttel megnyitsz, aztán beállítod, hova mentse le és oda fogja. Ez eddig világos? Na nézd meg mi van beállítva letöltési mappának, és ott keresd a fájlt.

Egyébként pedig inkább adott játékra keress rá, beírod a nevét meg hogy download free és keresgélsz.

a torrentfájlt nem tudod átkonvertálni, az csak egy torrentfájl.

2013. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de milyen fájlt keressek a letöltési mappában?
2013. dec. 3. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ott már iso vagy cso vagy rar, zip valószínűleg.
2013. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajna nincs ott semmi, csak a torrent fájl
2013. dec. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!