Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MyAudio tabletról vélemények,...

MyAudio tabletról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 05:59
 1/4 anonim ***** válasza:
mint a Tecsós akciós parizer,az is olcsó.......
2013. dec. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a MyAudio magyar cég, kinából vesznek névtelen olcsó cuccokat és rárakják a Myaudio emblémát. Attól azért lehet hogy ki lehet próbálni egyet. Én tőlük vettem egy olcsó mp3 lejátszót, nem működött, dobtam is ki rögtön :(
2013. dec. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem van egy mp4 lejátszóm , ugyanúgy MyAudio.

Én elégedett vagyok vele , mert 4 éve megvan és egy szétesett és még most is működik.

Szerintem azért valamiben különbözik a tescós parizertől , mert az ehetetlen , ez meg azért tűrhető ár/érték arányban van.

2013. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem per pill egy tabletem van myaudio tablet series 7 soha se fagyott le na jó csak ma de naon király igaz cak "tescos szar" de ahoz képest 20000 ft-ért egy ilyen tablet naon megéri de ez a mai lefagyás furcsa volt éppen leszedtem a candy crush saga-t beléptem facebookal és se kép csak hang semmi más de már mükszik.
2013. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!