Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a billentyűzetem baja?

Mi lehet a billentyűzetem baja?

Figyelt kérdés

A z helyett y-t, az y helyett pedig z-t ír, az ékezetes betűk helyett mindenféle jeleket ad ki, az írásjelek is összekeveredtek, fogalmam sincs miért. Mi lehet a baja?

Most azért tudtam írni, mert a bajos betűket mindenfelől kimásolgattam, hogy el tudjátok olvasni, de ez így nagyon hosszadalmas, hogyan lehetne visszaállítani?


2013. nov. 29. 15:19
 1/1 anonim válasza:
A tálca valamelyik oldalán (általában a képernyő alján) található HU felirat jelentené, hogy magyar nyelvi beállításokkal működik a billentyűzeted. Valószínűleg ez állítódott át! Ha így nem tudod visszaállítani, keresd meg a vezérlőpultban, a terület és nyelv menüben elvileg vissza lehet állítani!
2013. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!